Moderátor: Hlavní moderátor
1 příspěvek Stránka 1 z 1
Uživatelský avatar
21. 3. 2023 14:55
Ahoj, prodávám keramiku a glazury. Jde o velmi specifický produkt s malým počtem zákazníků a nenašla jsem přednastavených eshop, který by mi vyhovoval, protože většina je oceněna po položkách a já jich mám víc jak 600. Bohužel to, že se nějaká neprodá několik let nikoho nezajímá a já to naprosto chápu. Nejlépe mi funguje excelova tabulka. Teda skoro nejlépe. Jenže excelova tabulka není eshop. Usmyslela jsem si teda, že bych si udělala eshop sama, respektive s pomocí nějakého šikovného programatora. Můj ideální eshop je tabulka s filtrama (KATEGORIE GLAZURY, KERAMIKA POMŮCKY a podkategorie Typy glazur, typy keramiky atd). Radek by začal malým obrázkem produktu, v dalším sloupci kód produktu, pak info o kusech v balení, další sloupec nějaký jednoduchý popis, další sloupec cena za kus/za balení a posledni sloupec okynko, kam si zákazník naklikne číslo kolik balení chce.
Další krok by mělo být zobrazeni nějakeho uceleneho řádkový přehledu, co v jaké kategorii koupil
Další krok vybere si dopravu a platbu, natuka iniciály a posílá objednavku.

Na me straně jako prodejce- Ja bych měla ráda řádkový prehled objednávek, kde bys si mohla dopsat nějaký status nebo poznámku ke každé z nich.
A na straně admina - to bych ráda , abych nějakým způsobem uploadovala excelovou tabulku, kterou mám a bylo opravdu jednoduché ubrat, přidat nebo upravit informací v řádku. (nebo prostě přehrát Excel, aby mi ale nezmizeli třeba obrázky)

No, vypadat by to mělo hezky, prostě hezká, upravená tabulka. Žádný design.

Potrebuji vědět, kolik je úplným odhadem cena takového projektu i s pomoci nastavení domény (prostě někdo, kdo mi to lupne na www doménu, kterou už mám) a jak dlouho by to trvalo napsat.

Krásný den, Lída
reklama
1 příspěvek Stránka 1 z 1
Zpět na „Programování“