2 příspěvky Stránka 1 z 1
Uživatelský avatar
3. 1. 2017 14:09
Ahoj, resim u zakaznika jednu vec. Mam u nej klasicky WS2012R2 Server s domenou a sdilenymi slozkami. Jedna z tech slozek je pro nej dulezita, a potreboval by ji mit dostupnou i pres internet, tzn. asi nejakym cloudovym resenim. Problem je, ze do te slozky nechodi pouze on, ale vice zamestancu, takze nemuzu mu dat klasicky k dispozici offline, protoze by se jeho zmeny projevily pouze kdyz bude v siti se serverem. Premyslel jsem nad tim stokrat, googloval, ale nenasel jsem to prave orechove a HLAVNE spolehlive. Neresil jste nekdo podobny problem? Vim, ze existuje od MS work folders, ale kdyz jsem se dival na jeho koncepci, moc se mi to nezamlouvalo, kvuli problemum s vice uzivateli apod. Nejde mi do hlavy, ze v roce 2016/2017 microsoft neintegroval nejakou cloudovou podporu pro sdileni pracovnich slozek offline do pocitacu. Mozna jsem trouba ja a MS to ma davno vymyslene, kazdopadne jsem na nic neprisel :(

Dekuji moc za rady.
reklama
Uživatelský avatar
3. 1. 2017 22:20
Ahoj,
k souborům na WS2012R2 bych se přihlašoval vytočením VPN tunelu, pokud je tedy možné k souborům přistupovat pouze v online režimu. Napadlo mě ještě jedno méně komfortní řešení a to přesunout složku rovnou na cloud a ten uživatelům namapovat.
Snad jsem tedy problém dobře pochopil, pokud ne, klidně ještě piš.
Děkuji za dotaz
S pozdravem
Tým IT-Forum.cz

Naše projekty
eHelpDesk.cz - tiketovací systém
instalacka.cz - software zadarmo
Software.cz - elektronický prodej licencí
upit.cz - IT outsourcing
wintip.cz - Tipy pro Windows

Doporučujeme
Winrar , Drivermax
Avast Business Antivirus
CCleaner
Odpovědět
2 příspěvky Stránka 1 z 1
Zpět na „Windows server“