4 příspěvky Stránka 1 z 1
Uživatelský avatar
6. 12. 2017 21:02
Zdravím.

Existuje cesta k vytvoření stálé vícenásobné plochy? Vícenásobnou plochu používám klasickou windows 10, ovšem tahle není stálá (po vypnutí se zavře), plus je to jen jakési oddělení spuštěných aplikací. Jde mi o stálé rozdělení ploch, s odlišnými sadami ikon a zástupců ( plocha 1 - zábava/internet, plocha 2 - práce) s tím, že při spuštění windows by byly nejlépe otevřeny obě dvě.

Zkoušel jsem Deskspace (http://www.otakusoftware.com/deskspace/), ovšem nevypadá, že by podporoval Windows 10, neboť se stále snažil obnovovat plochu ( jako při startu windows) a ostatní plochy jím vytvořené nefungovaly a freezovaly PC.


Druhá prosba, v případě připojených více monitorů,v režimu 2 monitorů je možné používání 2 myší separátně alias 2 kurzory? Řekněme že na 1. monitoru ( plocha 1) používám 1 myš s kurzorem, na 2. monitoru ( plocha 2) používám 2. myš se separátním kurzorem.

Díky za všechny nápady/rady.

Ardenlax
reklama
Uživatelský avatar
7. 12. 2017 15:16
Osobně bych na W10 používal Multiple desktops in Windows 10 viz: https://support.microsoft.com/en-us/hel ... e-desktops.
S pozdravem
Tým IT-Forum.cz

Naše projekty
eHelpDesk.cz - tiketovací systém
instalacka.cz - software zadarmo
Software.cz - elektronický prodej licencí
upit.cz - IT outsourcing
wintip.cz - Tipy pro Windows

Doporučujeme
Winrar , Drivermax
Avast Business Antivirus
CCleaner
Uživatelský avatar
7. 12. 2017 16:26
Jasně to znám, akorát, jak už jsem psal, není tu možnost oddělení těhle ploch co se týče ikon na ploše, plus se s restartem mažou. Jde mi o nějakou permanentní variantu.
Uživatelský avatar
8. 12. 2017 16:29
Tak zkuste ještě VirtuaWin :-)
S pozdravem
Tým IT-Forum.cz

Naše projekty
eHelpDesk.cz - tiketovací systém
instalacka.cz - software zadarmo
Software.cz - elektronický prodej licencí
upit.cz - IT outsourcing
wintip.cz - Tipy pro Windows

Doporučujeme
Winrar , Drivermax
Avast Business Antivirus
CCleaner
Odpovědět
4 příspěvky Stránka 1 z 1
Zpět na „Windows“