Moderátor: Hlavní moderátor
4 příspěvky Stránka 1 z 1
Uživatelský avatar
15. 11. 2020 14:57
Ahoj, nejsem technický typ, proto předem sorry za chyby v názvech, ale nevím, kde jinde než tady se zeptat. Jsem ve Francii a zlomil se mi jack v konektoru na sluchátka u notebooku a uvízl tam. Nemám bohužel možnost ho nějak vyndat, nemám ani potřebné nářadí na rozmontování notebooku. Díky tomuto problému si můj notebook nonstop myslí, že jsou k němu připojená sluchátka a proto nemůžu využívat reproduktory. Jedinou možností je připojení bluetooth sluchátek. V ovládacích panelech - zvuku - nemám sluchátka jako zařízení uvedena , přece jen jsou připojena přes jack, takže je notebook bere jako součást reproduktorů. Když zvolím jako zařízení pro výstup zvuku reproduktory, tak prostě nefungují . Dá se s tím něco dělat?
reklama
Uživatelský avatar
15. 11. 2020 23:05
Ahoj,
Nejprve Tě chci přivítat na IT-Forum!
K Tvému problému, zkusil jsem nyní přepnout zvuk v nastavení, když jsem tam měl zastrčené sluchátka a začal mi normálně hrát notebook. Udělal jsem to tak, (mám windows 10), že jsem klikl na znak reproduktoru pravým tlačítkem a vybral jsem Otevřít nastavení zvuku, následně jsem ve výběru Zvolit výstupní zařízení vybral notebook. A najednou sluchátka přestala hrát a hraje ntb. Zkus to, dej vědět

Jinak osobně, bych si zkusil koupit nějakou fakt hodně ostrou pinzetu a toho jacka musíš vyndat jedna radost :-)
Hodně štěstí!
Hezký den
S pozdravem
Tým IT-Forum.cz

Naše projekty
eHelpDesk.cz - tiketovací systém
instalacka.cz - software zadarmo
Software.cz - elektronický prodej licencí
upit.cz - IT outsourcing
wintip.cz - Tipy pro Windows

Doporučujeme
Winrar , Drivermax
Avast Business Antivirus
CCleaner
Uživatelský avatar
16. 11. 2020 11:21
Bohužel tato rada nefunguje. Jak říkám, ty sluchátka nejsou prostě nikde napsané, tváří se jako součást reproduktoru, takže když zvolím normální repráky, nic nehraje. Jiný typ na softwarové řešení?
Uživatelský avatar
19. 11. 2020 23:38
Ještě mě napadlo, koupit si nějakou levnou zvukovou kartu https://www.alza.cz/orico-skt2-bk-d5674237.htm?o=10 a celý zvukový provoz přesměrovat na ni.
S pozdravem
Tým IT-Forum.cz

Naše projekty
eHelpDesk.cz - tiketovací systém
instalacka.cz - software zadarmo
Software.cz - elektronický prodej licencí
upit.cz - IT outsourcing
wintip.cz - Tipy pro Windows

Doporučujeme
Winrar , Drivermax
Avast Business Antivirus
CCleaner
Odpovědět
4 příspěvky Stránka 1 z 1
Zpět na „Problémy s hardwarem“